shutterstock_126073802

Złote nici najlepszym przyjacielem kobiety w walce o młody wygląd

Każdego dnia stając przed lustrem zauważasz dodatkowe zmarszczki, które następnie spędzają Ci sen z powiek? Twoja skóra jest cienka i straciła swój dawny blask, na rzecz poszarzałego wyglądu? A może nie możesz rozpoznać samej siebie na zdjęciach, bo masz wrażenie, że opadłe policzki i obwisły owal twarzy należą do zupełnie innej osoby? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że czas porzucić domowe sposoby dbania o cerę, a nadeszła pora, by oddać się w ręce specjalistów. Ci z pewnością, z szerokiej gamy zabiegów medycyny estetycznej, polecą ten, w którym używane są złote nici, bo to dzięki nim szybko i bezboleśnie odzyskasz młody i atrakcyjny wygląd!

Złoty środek na wszelkie problemy

Co jest najlepszym przyjacielem kobiety – oczywiście wszelkiego rodzaju błyskotki, to one powodują, że czujemy się atrakcyjnie, modnie i pewne siebie. Co ciekawe złoto ma właściwości, które potrafią nie tylko poprawić nasz wygląd od zewnątrz, ale i od wewnątrz, regenerując skórę. Już dawno naukowcy odkryli, że złoto przyspiesza regeneracje komórek, a wokół martwych szybko następuje odbudowa komórek nowych – wyjaśniają Specjaliści Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Clinic: http://skinclinic.pl. Cenny kruszec pozwala także dotlenić organizm, co  kolei pomaga usunąć zmęczenie – zarówno te widoczne na skórze twarzy, jak i te odczuwalne podczas codziennych czynności. Dodatkowo dodaje blasku i tworzy swego rodzaju barierę ochronną pomiędzy skórą, a szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Wobec tak wielkich zalet stosowania złota, z jego dobrodziejstw postanowili skorzystać także specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, tworząc złote nici, które zamykają w sobie wszelki pozytywny wpływ działania złota na organizm człowieka: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/lifting-ujedrnianie-skory/zlote-nici/.

Utkaj swoją nową twarz

Złote nici wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej tworzą dwa główne składniki – złoto pod czystą postacią oraz rozpuszczalne nici chirurgiczne, wykorzystywane podczas wielu zabiegów. Zabieg polega na wykonaniu 4 nakłuć na powierzchni skóry poprzez które wprowadzane są nici – nie oznacza to, że tylko 4, bowiem z jednego nakłucia istnieje możliwość wprowadzenia kilku nici. Dopiero, gdy znajdą się pod skórą, na co lekarz potrzebuje około pół godziny, rozpoczyna się rzeczywisty proces ich działania na skórę. Pierwszy etap trwa przez blisko 2 miesiące – w tym czasie dochodzi do rozpuszczenia nici chirurgicznej, która stymuluje układ odpornościowy do wytworzenie większej ilości komórek, co następuje poprzez oczyszczenie organizmu z martwych tkanek. Etap numer 2 to stymulacja produkcji kolagenu w obszarach, gdzie wprowadzone zostały złote nici. To dzięki niemu skóra odzyskuje napięcie i jędrność, a drobne zmarszczki zostają wygładzone. Nici powodują także stymulację produkcji nowych naczyń krwionośnych, co z kolei powoduje lepsze odżywienie i dotlenienie skóry.

Piękna na kolejną dekadę!

Czym wyróżnia się zabieg z użyciem złotych nici spośród innych metod dostępnych na rynku nowoczesnej medycyny estetycznej? Przede wszystkim czasem działania. Kiedy inne zabiegi trzeba powtarzać co kilka lat, a nawet raz na rok, decydując się na złoty zabieg masz pewność, że poprawa gęstości skóry utrzyma się przez 10 lat! Dokładnie dekadę, nici działają pod skórą, niwelując odznaczający się na niej upływ czasu.