liposunix

Zabiegi Vaser Lipo, Maximus i Liposunix to skuteczne sposoby na jędrne i smukłe ramiona!

Ramiona są tą częścią ciała, którą eksponujemy nie tylko latem, lecz również podczas ważnych uroczystości, dlatego wiele kobiet marzy o tym, by były one smukłe i sprężyste. Niestety, upływ czasu i niezdrowa dieta mogą niekorzystnie wpłynąć na ich wygląd. Wiotkie lub otłuszczone ramiona z pewnością nie dodają nam uroku i mogą być powodem do kompleksów. Czasami bardzo trudno je wyrzeźbić i ujędrnić, nawet pomimo wykonywanych ćwiczeń. W takim wypadku pomocne okażą się zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki urządzeniom Vaser Lipo, Liposunix i Maximus w prosty sposób wyszczuplisz swoje ramiona i pozbędziesz się znienawidzonych “motylków”.

Vaser Lipo

Liposukcja Vaser Lipo opiera się na działaniu fal ultradźwiękowych, które docierają do tkanki tłuszczowej, powodując jej emulgację, czyli upłynnienie. Doprowadzony do takiej postaci tłuszcz zostaje bez problemu odessany przez cienką kaniulę. Bezpieczeństwo, precyzja i minimalna inwazyjność zabiegu Vaser Lipo sprawia, że jest on stosowany w celu wyszczuplenia niewielkich obszarów ciała, w tym również ramion.

Poza redukcją tkanki tłuszczowej i zmniejszeniem obwodu ramion, urządzenie Vaser Lipo niesie ze sobą także inne korzyści. Pozwala ono na wymodelowanie i wyrzeźbienie ramion. W tym celu, podczas zabiegu, lekarz dokonuje lipomioplastyki, czyli odwzorowania w tkance tłuszczowej anatomicznej struktury mięśni. W praktyce oznacza to możliwość wyeksponowania mięśni ramion, co daje efekt wyrzeźbionej sylwetki, jaki zwykle uzyskujemy dzięki ćwiczeniom na siłowni.

Maximus

Zabieg Maximus jest stosowany w walce z wiotką, obwisłą skórą i tłuszczem nagromadzonym w okolicy ramion. Urządzenie Maximus łączy w sobie technologię TriLipo RF (trójpolarnej fali radiowej) i TriLipo DMA (dynamicznej aktywacji mięśni). Jego działaniem objęta zostaje zarówno podskórna tkanka tłuszczowa, skóra właściwa, jak i mięśnie.

  • Technologia TriLipo DMA powoduje skurcz mięśni, wypychając komórki tłuszczowe w górę. Jednocześnie, ciśnienie wytwarzane przez urządzenie, działające “od zewnątrz”, spycha komórki tłuszczowe w dół. To ściśnięcie znacznie ułatwia usuwanie tłuszczu.
  • Technologia TriLipo RF prowadzi do podgrzania skóry i tkanki tłuszczowej, w efekcie czego tłuszcz uwalnia się z komórek i jest sprawniej metabolizowany. Dodatkowo, wysoka temperatura sprzyja obkurczeniu włókien kolagenowych oraz ich namnażaniu. W konsekwencji skóra staje się bardziej napięta i wygładzona.

Seria 3-4 zabiegów Maximus, przeprowadzonych w odstępach 2-4 tygodni, sprawi, że nasze ramiona zyskają smukłość i sprężystość.

Liposunix Ulipo

Liposunix Ulipo to zabieg przeznaczony do likwidacji złogów tłuszczowych przy pomocy fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Energia ultradźwięków dociera do tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając pobliskich tkanek, nerwów i naczyń krwionośnych. Ułatwia ona naturalne metabolizowanie tłuszczu z organizmu, pozostawiając skórę elastyczną i sprężystą. Efekty Liposunix Ulipo obserwujemy po upływie 2-3 miesięcy. Jeden zabieg sprawia, że ramiona są wyraźnie wyszczuplone i ujędrnione.

Opisane zabiegi pozwolą nam cieszyć się smukłymi ramionami, jednak, aby ich rezultaty były trwałe, warto przestrzegać zasad zdrowego trybu życia, zakładających uprawianie sportu i zbilansowaną dietę. Więcej informacji o urządzeniach Vaser Lipo, Maximus i Liposunix znajdziesz tutaj.