przyjaciel-kobiety

Zabieg wypełniania warg sromowych preparatem Desirial – w drodze po intymne piękno

Chyba nie ma na świecie kobiety, która nie chciałaby być zadowolona z każdego miejsca na swoim ciele. Niestety, panie krytykują najróżniejsze jego rejony. Jeszcze nie tak dawno medycyna estetyczna oferowała tylko możliwość poprawienia nosa, ust, powiek, biustu czy odessania tkanki tłuszczowej z brzucha oraz ud. Dzisiaj daje możliwość poprawienia nawet wyglądu sfer intymnych. Wszystkie kobiety, które uważają, że ich wargi sromowe są zbyt wąskie i za mało widoczne mogą zdecydować się na wypełnianie warg sromowych.

Wypełnianie warg sromowych wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych. Trzeba pamiętać, że zbyt małe wargi sromowe nie zapewniają dostatecznej ochrony wargom sromowym mniejszym. W efekcie mogą pojawiać się bolesne otarcia oraz częstsze infekcje. Zabieg przeprowadzany jest także u tych pań, które przeszły chemioterapię lub naprawdę intensywnie się odchudzały. W ich przypadku bardzo często obserwuje się bowiem zanik warg sromowych większych.

Jaki środek jest stosowany do wypełnienia?

Różne kliniki medycyny estetycznej stosują różne rodzaje wypełnienia. Renomowana warszawska klinika SkinClinic (http://skinclinic.pl) sięga po preparat Desirial, które zawiera kwas hialuronowy. Jest to bardzo nowoczesny preparat, który gwarantuje naprawdę świetne efekty. Wstrzyknięcie preparatu Desirial sprawia, że wargi sromowe nie tylko zostają wypełnione i w efekcie stają się większe, ale poprawie ulega także ich nawilżenie i elastyczność, a więc te cechy, które ulegają pogorszeniu na skutek upływającego czasu. Ich kobieta ma więcej lat, im jej wargi sromowe stają się mniej elastyczne, a ich wygląd jest mniej zadowalający.

Podawany Desirial zawiera nie tylko kwas hialuronowy, ale również mannitol, który wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Dzięki niemu działanie kwasu zostaje wydłużone, a kobieta, która zdecydowała się skorzystać z zabiegu może dłużej cieszyć się uzyskanymi efektami.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zawsze rozpoczyna się od zdezynfekowania miejsca wstrzykiwania preparatu, a następnie podania znieczulenia. Wargi sromowe są niezwykle wrażliwe, delikatne i silnie reagują na ból. Dlatego przeprowadzenie zabiegu bez środka znieczulającego jest po prostu niemożliwe. Po podaniu znieczulenia lekarz wprowadza preparat, używając do tego specjalnej kaniuli. Następnie wargi muszą zostać rozmasowane, aby wstrzyknięty w nie środek ułożył się równomiernie. Dzięki temu ich powierzchnia będzie jednolita. Skorzystanie z pomocy doświadczonego lekarza to zawsze gwarancja doskonałych rezultatów.

Na jakie efekty można liczyć?

Zabieg wypełniania warg sromowych sprawia, że wargi znacznie się powiększają. Odzyskują wygląd, który miały w latach młodości. Poprawie ulega stopień ich napięcia, nawilżenia, są bardziej elastyczne. Każda kobieta, która zdecydowała się na wypełnianie warg sromowych zauważa różnicę w ich wyglądzie. Są one pełniejsze, a przez co prezentują się po prostu ładniej. Pierwsze efekty widoczne są już po siedmiu dniach od podania preparatu, kiedy to kwas hialuronowy napęcznieje. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że uzyskane efekty nie są trwałe. U zdecydowanej większości pań kwas hialuronowy zanika po około dwóch latach – wówczas następuje jego całkowite wchłonięte. Warto jednak wiedzieć, że nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby zabieg powtarzać.

Wypełnienie warg sromowych to prosty i szybki zabieg, który każdej kobiecie pozwala uzyskać zadowalający je wygląd okolic intymnych. W efekcie panie znowu mogą cieszyć się nieskrępowaną nagością i doskonałym seksem.

Więcej informacji na http://skinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/desirial/.