maximus1

Zabieg Maximus – pozbądź się cellulitu na udach dzięki innowacyjnym zabiegom

Z cellulitem zmaga się znaczna część kobiet. Jest to problem, którego ciężko się pozbyć nawet wówczas, gdy odżywiamy się zdrowo i regularnie ćwiczymy. Tkanka tłuszczowa odkładająca się w różnych miejscach na ciele (najczęściej na udach) spędza kobietom sen z powiek i nierzadko jest przyczyną poważnych kompleksów. Dzięki zabiegowi Maximus zredukujesz cellulit i znacznie poprawisz wygląd skóry w obrębie ud. Sama przekonaj się jakie to proste!

Zabieg Maximus – na czym polega zabieg

Specjalista najpierw ocenia stan skóry pacjenta oraz przeprowadza szczegółowy wywiad. Dzięki temu możliwa jest eliminacja wszystkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Pacjent zostanie poinformowany o przebiegu zabiegu oraz o jego rezultatach. Następnie do ud przykładane jest specjalistyczne urządzenie, które emituje fale radiowe, co przez pacjenta jest odczuwalne jako lekkie ciepło. Mięśnie wprawiane są w regularne drgania, dzięki czemu tkanka tłuszczowa ulega redukcji, a kształt ud zostaje wymodelowany.

Zabieg Maximus – efekty

Dzięki zabiegowi Maximus możemy w znaczny sposób poprawić jędrność i elastyczność skóry ud. Maximus to również drenaż limfatyczny i detoksykacja skóry. Poprawia się krążenie krwi, a komórki zostają odpowiednio dotlenione. Rezultaty zabiegu widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie, a pacjent od razu może wrócić do wykonywania codziennych czynności. Dzięki zabiegowi skóra stanie się jędrna i napięta oraz odzyska zdrowy koloryt.

Zabieg Maximus – przeciwwskazania

Zabiegowi Maximus nie mogą poddać się osoby, które nie ukończyły 18 roku życia. Zabieg nie może być przeprowadzony na skórze kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nowotwory oraz historia nowotworowa również wyklucza możliwość przeprowadzenia zabiegu. Leczenia Maximus nie zaleca się przeprowadzać na osobach z chorobami skóry (np. łuszczycą) oraz z chorobami serca.

Ćwiczenia na obwisłe uda

Zabieg Maximus służy poprawie ogólnego stanu skóry ud u osób, które zdrowo się odżywiają i są aktywnie fizycznie. Powinniśmy więc regularnie ćwiczyć, by ten spektakularny efekt utrzymywał się jak najdłużej. W tym celu należy kilka razy w tygodniu wykonywać serię ćwiczeń, które pozwolą zachować jędrną i smukłą skórę w okolicach ud. Na uda bardzo dobrze działają przysiady wykonywane w krótkich seriach kilka razy w tygodniu. Możemy również wykonywać wypady w tył i w przód, które modelują nie tylko uda, ale również pośladki. Wznoszenie nóg w klęku podpartym (prostych lub ugiętych w kolanie) należy do jednego z bardziej efektywnych ćwiczeń na mięśnie ud – podobnie jak przysiady z wyskokiem. Te ćwiczenia możemy wykonywać nie wychodząc z domu. Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, by skóra ud pozostawała w dobrym stanie, a mięśnie były napięte i widoczne.

Zadbaj o swoje uda. Lato zbliża się wielkimi krokami. Dzięki prostemu zabiegowi pozbędziesz się kompleksów raz na zawsze. Umów się na zabieg jeszcze dzisiaj! Więcej informacji na temat odchudzającego zabiegu Maximus na uda oraz inne wybrane partie ciała możesz uzyskać w klinice SkinClinic w Warszawie.