maximus

Zabieg Maximus, czyli o tym jak się pozbyć cellulitu i zniwelować obwisłe ramiona

Dzięki zabiegowi Maximus możemy pozbyć się cellulitu i znacznie poprawić wygląd skóry w obrębie wybranej części ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia pacjenta. Nowoczesna technologia Maximus sprawia, że skóra staje się jędrna i elastyczna. Obwisłe ramiona to bardzo popularny wśród kobiet problem, z którym zmaga się co druga kobieta na świecie. Dzięki innowacyjnej metodzie Maximus możemy raz na zawsze pozbyć się przykrego problemu obwisłej skóry i sprawić, by nasze kompleksy odeszły w niepamięć.

Zabieg Maximus – przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas której specjalista oceni stan skóry i poinformuje pacjenta o dokładnym przebiegu zabiegu. Lekarz udzieli niezbędnych informacji dotyczących skutków przeprowadzenia zabiegu Maximus i jego bezpieczeństwie. Wywiad lekarza z pacjentem pozwoli wyeliminować wszystkie ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Jak wygląda zabieg Maximus?

Specjalista przykłada do wybranej partii ciała specjalne urządzenie, które emituje fale radiowe. Pacjent czuje lekkie ciepło. Następuje skurcz mięśni. Mięśnie wprawiane są w lekkie i regularne drgania, co pozwala skutecznie kształtować i modelować sylwetkę. Zabieg Maximus nie powoduje bólu i jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Efekty zabiegu Maximus

Zabieg Maximus wykonywany w najlepszych klinikach medycyny estetycznej pozwala znacznie poprawić jędrność skóry. Cellulit zostaje zredukowany dzięki zabiegom modelującym ciało. Dodatkowo Maximus zapewnia drenaż limfatyczny i detoksykację skóry. Krążenie ulega znacznej poprawie, a komórki zostają prawidłowo dotlenione. Skóra ramion staje się napięta i jędrna. Efekt widoczny być może nawet już podczas pierwszego zabiegu.

Zabieg Maximus – przeciwwskazania

Zabieg Maximus nie jest wskazany osobom poniżej 18 roku życia. Nie zaleca się go również kobietom w ciąży i kobietom, które karmią piersią. Przeprowadzenie zabiegu wykluczają różnego rodzaju nowotwory – nie zaleca się go również pacjentom z historią nowotworową. Osoby cierpiące na łuszczycę skóry, żylaki i choroby serca także nie mogą poddać się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej Maximus.

Ćwiczenia na obwisłe ramiona

Warto jest wykonywać regularne ćwiczenia i dobrać odpowiednią dietę, by efekty zabiegu utrzymały się jak najdłużej. W celu poprawienia kondycji skóry ramion powinniśmy skupić się na ćwiczeniach tricepsów, czyli mięśni tylnej części ramion, które bardzo szybko tracą jędrność. Należy pamiętać, że brak aktywności fizycznej niekorzystnie wpływa na stan naszej skóry. Bardzo dobrym sposobem walki z tzw. pelikanami (czyli obwisłą skórą ramion) jest wykonywanie jednej serii pompek kilka razy w tygodniu oraz podnoszenie ciężarków. Takie proste ćwiczenia możemy wykonywać w domu. To zaledwie kilka minut i niewielki wysiłek, a dzięki temu wygląd naszych ramion ulegnie znacznej poprawie.

Zadbaj o swoje ramiona przed latem. Wymodelowana sylwetka dzięki zabiegowi Maximus! Pozbądź się kompleksów i umów się na zabieg jeszcze dzisiaj!