Fotolia_48404567_Subscription_L

Wypełnianie warg sromowych – sposób na intymne piękno

Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie pragnie czuć się piękna i atrakcyjna. Tyczy się to wszystkich pań bez względu na wiek, miejsce zamieszkania i wykonywany zawód. W praktyce jednak znaczna część przedstawicielek płci pięknej jest niezadowolonych z własnego wyglądu. Krytykują one już dzisiaj nie tylko piersi, nogi czy brzuch, ale również wygląd swoich sfer intymnych. W opinii wielu kobiet ich wargi sromowe są zbyt wąskie. Współczesna medycyna estetyczna i ginekologia estetyczna są w stanie pomóc także w takim przypadku.

Wypełnianie warg sromowych zazwyczaj wykonywane jest na życzenie tych kobiet, które są zadowolone z tego, jak prezentują się ich okolice intymne. W wielu wypadkach jednak wypełnianie warg sromowych przeprowadza się także u pań ze wskazań medycznych. Wargi sromowe mogą zanikać na skutek chemioterapii czy zbyt intensywnego odchudzania. Jednocześnie trzeba pamiętać, że jeśli są naprawdę małe, nie zapewniają należytej ochrony wargom sromowym mniejszym.

Co wstrzykuje się w wargi sromowe?

Zabieg wypełniania warg sromowych wykonywany jest w renomowanej, warszawskiej klinice SkinClinic: http://skinclinic.pl. Wykorzystuje się w niej preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Jednym z nich jest Desirial, który podczas wypełniania warg sromowych sprawdza się po prostu doskonale. Jego zastosowanie to pewność, że wargi sromowe zostaną nie tylko powiększone i zyskają ładny kształt, ale staną się również bardziej elastyczne i nawilżone.

Na czym polega zabieg?

Wypełnianie warg sromowych zawsze rozpoczyna się od zdezynfekowania miejsca objętego zabiegiem, a następnie jego znieczulenia. Preparat wprowadzany jest w wargi sromowe za pomocą specjalnej kaniuli. Po wprowadzeniu lekarz rozprowadza preparat tak, aby umiejscowiony był on we właściwym położeniu. Zabieg wypełniania warg sromowych powinien być zawsze przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej, którzy dysponują nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami niezbędnymi do właściwego wykonania zabiegu.

Na jakie efekty można liczyć?

Efekty wypełniania warg sromowych mogą zaskoczyć niejedną kobietę. Już po zabiegu widać wyraźnie, że wargi sromowe stały się większe i pełniejsze. Poprawie ulega także ich napięcie oraz jędrność, a więc te cechy, które wraz z wiekiem ulegają naturalnemu pogorszeniu. Pełne efekty widać bardzo szybko, bo już po siedmiu dniach od wstrzyknięcia preparatu. Trzeba tylko pamiętać, że nie są one trwałe. U większości pacjentek działanie utrzymuje się około dwóch lat. Potem zabieg trzeba powtórzyć, jeśli wargi sromowe nadal mają zachować swój pełny kształt.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Wypełnianie warg sromowych z użyciem preparatu Desirial jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Kobieta, które decyduje się na poddanie takiej procedurze medycznej nie musi obawiać się żadnych skutków ubocznych. Preparat nie wywołuje reakcji alergicznych, a jednocześnie daje ładny, naprawdę naturalny efekt. Dzięki zabiegowi każda kobieta może czuć się pewnie w sytuacjach intymnych. Zabieg sprawia, że nie trzeba już martwić się wyglądem swoich okolic intymnych.

Wypełnianie warg sromowych to prosty i naprawdę krótki zabieg, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zapewnia on doskonałe efekty, które w pełnej krasie widoczne są już po siedmiu dniach. Wprawdzie efekty zabiegu nie są trwałe – utrzymują się około dwóch lat – ale nie ma najmniejszych przeciwwskazań do tego, aby zabieg wykonywać od razu, kiedy kobieta zauważy pogorszenie kondycji warg sromowych.

Więcej informacji na http://www.skinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/wypelnianie-warg-sromowych/