liposunix

Wymodeluj swoje ciało przy pomocy fal ultradźwiękowych! Poznaj zabiegi odchudzające Liposunix i Vaser Lipo

Medycyna estetyczna to prężnie rozwijająca się dziedzina, która pozwala realizować marzenia o smukłym i jędrnym ciele, oferując nam zabiegi odchudzające z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Urządzenia Liposunix i Vaser Lipo stanowią przykład najnowszych osiągnięć w zakresie bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Dzięki ich działaniu, opierającemu się na mocy fal ultradźwiękowych, możemy w prosty sposób pozbyć się nadmiernych centymetrów i znienawidzonych fałdek. Pozytywne opinie specjalistów, obserwujących zdumiewające efekty liposukcji ultradźwiękowej u swoich pacjentów, potwierdzają skuteczność tej metody.

Liposunix Ulipo

Liposunix Ulipo jest urządzeniem emitującym fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości (HIFU), które stymulują organizm do naturalnego usuwania tłuszczu. Docierają one precyzyjnie do komórek tłuszczowych i niszczą je, nie naruszając przy tym okolicznych nerwów czy naczyń krwionośnych. Zabieg Liposunix dedykowany jest w szczególności osobom, zmagającym się z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu np. na brzuchu, biodrach, udach czy pośladkach. Efekty jego działania to nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnienie skóry i poprawa jej ogólnej kondycji. Uwidaczniają się one w przeciągu 8-12 tygodni, kiedy organizm stopniowo wydali przetworzone komórki tłuszczowe.

Zdaniem specjalistów z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic w Warszawie, pojedynczy zabieg odchudzający Liposunix Ulipo daje rewelacyjne rezultaty i może wyszczuplić nasze ciało o nawet jeden rozmiar. Skuteczność tego urządzenia została potwierdzona w ponad 10-letnich badaniach klinicznych. Sam zabieg jest nieinwazyjny i powodować może jedynie delikatny dyskomfort w postaci mrowienia czy kłucia. W zależności od partii ciała, czas jego trwania szacuje się na 30-60 minut.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Vaser Lipo to metoda liposukcji ultradźwiękowej, której zadaniem jest wyszczuplenie i wyrzeźbienie ciała. Poprzez niewielką sondę energia ultradźwięków dociera do tkanki tłuszczowej, powodując jej odseparowanie i rozbicie na małe cząsteczki. Tłuszcz w postaci płynnej emulsji jest następnie odsysany z wybranej części ciała za pomocą kaniuli.

Vaser Lipo to jednak znacznie więcej niż liposukcja. Zabieg może być uzupełniony o lipomioplastykę, czyli modelowanie tkanki tłuszczowej w celu wyeksponowania mięśni. Procedura ta pozwoli pacjentom zyskać atletyczną sylwetkę (np. “kaloryfer” na brzuchu), dlatego chętnie korzystają z niej zwłaszcza mężczyźni. Kobiety z kolei mają możliwość przeszczepienia odessanego tłuszczu do piersi lub pośladków, dzięki czemu nabiorą one jędrności i pełniejszego kształtu.

Zabieg Vaser Lipo trwa od 2 do 5 godzin i przebiega w znieczuleniu (miejscowym, dożylnym lub ogólnym). Może być stosowany nie tylko na rozległych obszarach ciała (brzuch, uda czy plecy), ale również na takich partiach ciała, jak podróbek, ramiona oraz piersi (ginekomastia u mężczyzn).

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo i Liposunix Ulipo to zabiegi odchudzające oraz modelujące ciało przeznaczone w szczególności dla osób z niewielką nadwagą lub lokalnym nagromadzeniem tłuszczu. Stanowią one doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia: zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej.