Thermopeel – siła pięciu najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej w jednym!

Być może nigdy nie myślałaś, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są dla Ciebie. Byłaś zadowolona ze swojego wyglądu, na co dzień słyszałaś wiele komplementów na temat swojego młodzieńczego wyglądu. Lata mijały, a Ty z każdym rokiem komplementów pod swoim adresem słyszałaś coraz mniej. Co zrobić, by znów zachwycać wyglądem? Nie musisz od razu poddawać się zabiegom z użyciem skalpela, ostrzykiwać się kwasem hialuronowym czy nakłuwać – nowoczesna medycyna estetyczna to także zabiegi, które w nieinwazyjny sposób przywrócą Twojej skórze blask i młodszy wygląd. Jednym z nich jest Thermopeel, który choć jest jednym zabiegiem, łączy w sobie siłę pięciu skutecznych terapii!

Kompleksowa odnowa

Zabieg Thermopeel to niezwykle innowacyjna metoda, ponieważ podczas jednej wizyty tak naprawdę zostajesz poddana aż 5-ciu zabiegom, które poprawiają stan skóry. Tym samym – płacisz za jeden zabieg, otrzymujesz 5. Zapewne dlatego ten nowatorski zabieg zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Ponadto, wpływ na popularność tej metody ma zapewne fakt, że nie jest to zabieg bolesny, jedyne co odczuwa pacjentka to przyjemny, relaksujący masaż z użyciem najnowocześniejszych technik i urządzeń, które mają jeden cel – odmłodzić i upiększyć skórę: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/przebarwienia-skorne/thermopeel/.

Działanie pierwsze – oczyszczanie i regeneracja

Pierwszym etapem zabiegu złuszczanie naskórka. Obumarłe tkanki usuwane są podczas peelingu, wykonywane z zastosowaniem kryształków tlenku glinu. Zostaje one podane na skórę za pomocą głowicy, która najpierw je aplikuje na skórę, by za chwilę – razem z usuniętymi tkankami – zassać je z powrotem. To pierwsza faza, która tak naprawdę jest podstawą dobrego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, ponieważ pozwala działać na skórze właściwej i mobilizuje ją do przebudowy. Jest także doskonałym podłożem do kolejnej fazy terapii, jaką jest bio-stymulacja laserowa. Odbywa się ona przy pomocy lasera próżniowego, którego głównym zadaniem jest pobudzenie tkanek do zwiększenia produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za gęstość i elastyczność skóry. Laser ma także na celu zabezpieczenie naskórka i przyspieszenie procesów jego gojenia. Przebudowę skóry zapewnia masaż próżniowy, który wykonywany jest za pomocą specjalnych głowic z rolkami. Podczas zabiegu skóra zostaje zassana między rolki – tam nie tylko komórki są stymulowane do efektywniejszej pracy, ale i przepływ limfy zostaje zwiększony, co przyspiesza i stymuluje wszystkie procesy zachodzące pod wierzchnią warstwą skóry. Trzy pierwsze etapy zabiegu pozwalają na pobudzenie tkane do efektywniejszej pracy oraz zregenerowane skóry.

Działanie drugie – wygładzanie i zabezpieczanie

Ostatnie dwie fazy zabiegu nastawione są na walkę z oznakami starzenia. Czwarty etap, którego głównym elementem jest biopolarna fala radiowa, jest na pierwszy rzut oka podobny do trzeciego. Oba zasysają fałdy skóry, by działać właśnie na nie. W masażu głowicą biopolarną działa nie tylko podciśnienie, ale i fala radiowa i podwyższona temperatura. Ciepło powoduje skręt i zarazem skrócenie włókien kolagenowych – im krótsze, tym lepsza gęstość i elastyczność skóry. Skóra bardziej napięta, to skóra gładsza, a co za tym idzie – finalnie pozbawiona zmarszczek. Ostatnim etapem zabiegu Thermopeel jest elektroporacja. Wykorzystuje ona impulsy o wysokiej częstotliwości, które mają pobudzić mięśnie i tkanki do intensywniejszej i efektywniejszej pracy. Jeśli zatem chcesz nie tylko odżywić swoją skórę, ale także gruntownie przebudować jej tkanki, pozbyć się zmarszczek i niedoskonałości oraz zabezpieczyć ją na przyszłość powinnaś odwiedzić Klinikę Skin Clinic: http://skinclinic.pl/ i sięgnij po zabieg Thermopeel!