liposunix

Szczupłe uda bez cellulitu dzięki zabiegom medycyny estetycznej

Sposobów na szczupłe i zgrabne uda jest wiele, począwszy od diety, przez szeroki repertuar ćwiczeń, skończywszy na kosmetykach. Niestety, z doświadczenia wiemy, że ich wcielenie w życie wymaga dużego zdeterminowania, którego często nam brakuje. Bywa również, że pomimo zdrowego i aktywnego trybu życia, nasze uda wciąż nie są tak smukłe i jędrne, jak tego pragniemy, a pomarańczowa skórka spędza nam sen z powiek. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej, takim jak Vaser Lipo, Liposunix czy Maximus, możemy cieszyć się zgrabnymi udami, bez konieczności długiego czekania na efekty czy wykonywania męczących ćwiczeń. Specjaliści z kliniki SkinClinic w Warszawie wyjaśniają, na czym polega każdy z nich.

Vaser Lipo

Vaser Lipo jest urządzeniem przeznaczonym do liposukcji ultradźwiękowej. Zabieg z jego wykorzystaniem, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, polega na emisji fal ultradźwiękowych przy pomocy cienkiej głowicy. Energia ultradźwięków sprawia, że tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu, a tłuszcz – upłynnieniu, dzięki czemu może zostać delikatnie odessany z obszaru ud.

Vaser Lipo to najbardziej nieinwazyjna forma liposukcji dostępna na rynku medycznym. Ultradźwięki działają precyzyjnie na tkankę tłuszczową, nie naruszając otaczających ją tkanek, naczyń krwionośnych czy nerwów, dlatego okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Zaletą urządzenia Vaser Lipo jest fakt, że po odessaniu tłuszczu pozostawia ono skórę gładką i elastyczną, a my możemy cieszyć się szczupłymi i zgrabnymi udami po jednym zabiegu.

Pacjentki, które marzą nie tylko o smukłych udach, ale również zaokrąglonych pośladkach, często decydują się na ponowne wykorzystanie odessanego tłuszczu. W takim wypadku lekarz przeszczepia go w pośladki, dzięki czemu stają się one wymodelowane i pełniejsze.

Liposunix

Liposunix to rewolucyjne urządzenie stosowane w redukcji opornej tkanki tłuszczowej. Z jego pomocą możemy w nieinwazyjny sposób zmniejszyć obwód ud, bez konieczności powtarzania zabiegu. Liposunix wykorzystuje moc skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które niszczą komórki tłuszczowe i ułatwiają ich usuwanie z organizmu. Proces ten ma miejsce w ciągu 8 – 12 tygodni od zabiegu, więc na pełne efekty Liposunix musimy poczekać około 2-3 miesiące. Liposunix nie tylko nie uszkadza skóry, ale również sprzyja jej kondycji, ujędrniając ją i wygładzając.

Zabieg dedykowany jest w szczególności osobom, które mimo zdrowej diety i uprawiania aktywności fizycznej, wciąż napotykają trudności z wyszczupleniem ud. Liposunix może wysmuklić je o 2,5 cm, jednak jeśli po zabiegu zaangażujemy się w zalecone przez lekarza ćwiczenia, rezultaty te będą jeszcze lepsze.

Maximus

Maximus jest urządzeniem wykorzystującym trzybiegunową technologię fal radiowych oraz dynamiczną aktywację mięśni. Zabieg z jego użyciem stanowi skuteczną broń w walce z nagromadzoną tkanką tłuszczową, wiotkością skóry oraz cellulitem. Fala radiowa działa na skórę w dwojaki sposób. Po pierwsze, wysoka temperatura powoduje ogrzanie jej głębszych warstw, w wyniku czego włókna kolagenowe kurczą się i namnażają, a to sprzyja ujędrnieniu i odmłodzeniu skóry. Rezultat ten uwidacznia się po upływie kilku miesięcy od serii zabiegów. W tym czasie skóra przechodzi głęboką przebudowę.

Poza zbawiennym wpływem na kondycję i napięcie skóry, Maximus sprzyja lipolizie, czyli rozbiciu tkanki tłuszczowej. W połączeniu z poprawą krążenia krwi i przyspieszeniem metabolizmu komórkowego, jakie następują w efekcie zabiegu, sprzyja ona likwidacji nadmiernych centymetrów i cellulitu z obszaru ud.

Więcej informacji o zabiegach wyszczuplających uda znajdziesz na stronie warszawskiej kliniki SkinClinic: www.skinclinic.pl.