usta

Spraw, by Twoje usta były stworzone do całowania!

Natura obdarzyła Cię małymi ustami, których nie da się w żaden sposób podkreślić? W takim razie powinnaś pomyśleć o terapii kwasem hialuronowym! To najprostsza i najskuteczniejsza metoda na to, by uzyskać piękne, pełne usta, które będą przyciągać wzrok mężczyzn. Rozwiązanie leży w zasięgu ręki lekarza specjalisty, który nada Twoim ustom atrakcyjnego wyglądu.

Obawiasz się sztucznego efektu? Spokojnie, każda profesjonalna klinika zagwarantuje Ci usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie uzyskasz efektu przerysowanych, napuchniętych warg. Specjaliści z kliniki medycyny estetycznej SkinClinic zapewniają, że modelowanie ust nie jest wyzwaniem dla profesjonalistów zajmujących się medycyną estetyczną od lat.

O zabiegu powiększania ust

Jest to dość rutynowa procedura, która została dopracowana do perfekcji, dzięki długoletnim doświadczeniom specjalistów. Kuracja polega na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego w wargi pacjenta. Substancja ta nie jest szkodliwa ze względu na jej naturalne występowanie w organizmie. Kwas ma zdolność do wiązania wody, dzięki czemu powoduje wzrost napięcia skóry oraz jej nawilżenie.

Przed zabiegiem możliwe jest podanie miejscowego znieczulenia tak, aby wstrzykiwanie preparatu nie powodowało dyskomfortu. Istnieje możliwość wystąpienia obrzęku i lekkiej opuchlizny po terapii, jednakże niedogodności te powinny zniknąć już w kilka dni.

Pacjent powinien pamiętać, że procedurę ostrzykiwania należy powtórzyć po kilkunastu miesiącach utrzymujących się efektów. Dzieje się tak dlatego, że kwas hialuronowy po tym czasie ulega rozkładowi i wchłonięciu.

Efekty po kuracji

Dzięki dobroczynnemu działaniu kwasu hialuronowego możliwe jest zarówno zwiększenie objętości, jak i poprawienie kształtu warg pacjenta, regulacja asymetrii oraz zaakcentowanie czerwieni wargowej. Do tego można dodać działanie liftingujące, w tym wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust. Pełne usta odejmują lat i dodają pewności siebie. Nie trzeba już więcej godzić się na to, że natura czegoś nam poskąpiła, ponieważ wszystko można skorygować, poddając się bezbolesnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej.

Zalecenia po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu nie należy dotykać ani masować ostrzykiwanego obszaru. Powinno się się także unikać nadmiernej ekspresji tzn. szerokiego uśmiechania się. Przez następne 3 dni natomiast, trzeba wystrzegać się chodzenia do sauny czy na solarium oraz wystawiania ust na zbyt długie działanie promieni słonecznych.

Wskazania do wykonania zabiegu

  • modelowanie konturu ust
  • wypełnianie drobnych zmarszczek w okolicach ust
  • zwiększenie objętości warg

Przeciwwskazania

Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży oraz okresie laktacji, osoby mające skłonności do blizn i złego gojenia się ran oraz te, które są uczulone na kwas hialuronowy. Stany zapalne oraz wszelkie infekcje bakteryjne czy wirusowe takie, jak trądzik oraz nawracająca opryszczka, również są czynnikami wykluczającymi wykonanie zabiegu.
Więcej informacji o zabiegu można znaleźć na: powiększanie ust.