podbrodek

Smart Lipo: zabieg modelowanie twarzy – likwidacja drugiego podbródka

Smart Lipo to innowacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala zredukować nadmierne ilości tkanki tłuszczowej w szybki i skuteczny sposób. Pomimo aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania się nie jesteśmy w stanie pozbyć się tłuszczu z niektórych miejsc na naszym ciele np. z podbródka. Na szczęście zabieg Smart Lipo może rozwiązać wszystkie nasze problemy i to zaledwie w ciągu jednej wizyty!

Lipoliza Smart Lipo – modelowanie twarzy innowacyjną metodą

Jest to bezpieczny zabieg przeznaczony dla osób, które chcę usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z małych okolic – takich jak podbródek. Dzięki zabiegowi możemy znacznie wymodelować i poprawić owal twarzy. Termolifting skóry jest bezpieczny, szybki i przede wszystkim nie wymaga użycia skalpela, a jego efekty mogą być widoczne już podczas pierwszej wizyty. Zabieg wykonywany jest przez specjalistę, który w tym celu używa innowacyjnego urządzenia laserowego Smart Lipo.

Smart Lipo – jak działa laser Smart Lipo?

Wiązka lasera emitowanego przez urządzenie Smart Lipo dociera głęboko pod skórę i likwiduję tkankę tłuszczową. Skóra staje się jędrna i napięta, a wszelkie obwisłości znikają. Zabieg przeprowadzany jest na osobach, którym trudno jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z niektórych miejsc – między innymi z podbródka. Laser Smart Lipo uszkadza błonę komórek tłuszczowych, co skutkuje naturalnym procesem metabolizmu wewnątrz organizmu. Włókna kolagenowe obkurczają się i rozpoczynają produkcję kolagenu.

Dla kogo zabieg lipolizy Smart Lipo?

Innowacyjny zabieg Smart Lipo jest przeznaczony dla osób, które pragną przywrócić swojej skórze jędrność i elastyczność w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Zabieg nie ma większych ograniczeń wiekowych – osoby, które decydują się na zabieg muszą mieć skończone 18 lat. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą znacznie poprawić stan skóry twarzy.

Efekty zabiegu Smart Lipo

  • likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej
  • bezpieczny zabieg bez użycia skalpela
  • pacjent może od razu wrócić do wykonywania codziennych czynności
  • zabieg jest bezbolesny
  • skóra staje się napięta i jędrna
  • obwisłości znikają
  • efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu
  • tkanka tłuszczowa trwale przestaje być magazynowana w okolicy podbródka

Lipoliza Smart Lipo – jak wygląda zabieg?

Najpierw wykonuje się znieczulenie miejscowe, dzięki temu pacjent może się rozluźnić i zrelaksować, gdyż nie będzie czuł żadnego bólu ani dyskomfortu związanego z przeprowadzeniem zabiegu. Laser przenika głęboko w skórę dzięki delikatnym nacięciom, które wykonuje urządzenie. Komórki tłuszczowe ulegają rozpuszczeniu, dzięki czemu ich płynna forma zostaje w naturalny sposób wydalona z organizmu. Znaczną różnicę w napięciu skóry widać już po pierwszym zabiegu, natomiast pełny efekt uzyskuje się kilka miesięcy po zabiegu, gdyż tyle czasu potrzebuje organizm na pełne wydalenie z rozpuszczonego tłuszczu z organizmu. Zabieg może powodować niewielkie krwawienie i zaczerwienienie skóry, które znika po kilku godzinach od zabiegu, a pacjent może wrócić do wykonywania normalnych czynności.