waginoplastyka

Skuteczna plastyka pochwy i krocza – nici ginekologiczne Vaginal Narrower

To, czego nie widać na pierwszy rzut oka, nierozerwalnie wiąże się z naszą samooceną i psychiką. Estetyczny wygląd i funkcjonalność okolic intymnych jest równie ważna jak zdrowie i atrakcyjna fizjonomia. Kiedy po kolejnym porodzie naturalnym okazuje się, że przestajemy odczuwać satysfakcję seksualną, pojawiają się problemy z nietrzymaniem moczu i tzw. zespół luźnej pochwy – ginekolodzy biją na alarm.

Waginoplastka – co to jest?

Waginoplastyka to inaczej mówiąc plastyka pochwy, polegająca na korekcji szerokości pochwy. Podstawowym celem zabiegu jest poprawa doznań podczas kontaktów seksualnych, a także przywrócenie estetyki narządów płciowych. Na plastykę pochwy decydują się najczęściej panie po przebytych porodach naturalnych, u których doszło do pęknięcia krocza lub rozciągnięcia waginy. Wskutek zabiegu pochwa jest uelastyczniana, dzięki czemu wraca napięcie mięśni pochwy. Waginoplastyka trwa od 1 do 1,5 godziny i jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Zabieg polega na nacięciu tylnej ściany pochwy, usunięciu nadmiarowych tkanek i zszyciu mięśni oraz śluzówki pochwy rozpuszczalnymi nićmi ginekologicznymi. Zabieg z użyciem nici ginekologicznych jest przeprowadzany w klinikach medycyny i ginekologii estetycznej, w tym również w SkinClinic w Warszawie (http://www.skinclinic.pl/).

Przyczyny luźnej pochwy

Z pewnością wielu z nas słyszało lub boryka się z syndromem określanym jako zespół luźnej pochwy. Dolegliwość ta wynika z zaburzenia położenia narządów płciowych. Rozciągnięcie mięśni dna miednicy zaburza estetykę i jest przyczyną innych problemów, takich jak: wypadanie macicy, nietrzymanie moczu lub kału oraz brak satysfakcji podczas relacji intymnych. Do przyczyn powodujących wystąpienie syndromu luźnej pochwy należą:

  • ciąża i porody siłami natury,
  • menopauza,
  • otyłość,
  • wzmożony wysiłek fizyczny,
  • zaparcia, wrodzona wada związana z produkcją kolagenu.

Nici ginekologiczne Vaginal Narrower

Nici ginekologiczne są używane przez specjalistów ginekologii estetycznej właśnie podczas waginoplastyki. Zabieg polega na zmniejszeniu światła pochwy i jest rekomendowany zwłaszcza osobom cierpiącym na zespół luźnej pochwy. Plastyka pochwy z użyciem nici Vaginal Narrower przywraca kobietom komfort i jakość życia seksualnego. W praktyce wygląda to tak, że zakończona haczykami na końcach nić Vaginal jest wprowadzana pod skórę krocza lub do mięśni pochwy. Dzięki jej obecności miejsce intymne wygląda na młodsze i bardziej napięte. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.

Efektywność

Lifting pochwy nićmi Vaginal Narrower pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty bezpośrednio po zabiegu, a także długi czas po rozpuszczeniu nici. Dzięki waginoplastyce poprawie ulega estetyka oraz funkcjonalność krocza i sromu, a panie po zabiegu nie tylko zauważają, ale też odczuwają zwężenie pochwy podczas stosunku. Vaginal Narrower to nici, które stymulują waginę do regeneracji za sprawą pobudzenia śluzówki pochwy do tworzenia włókien białkowych, odpowiedzialnych za właściwe napięcie pochwy i krocza.

Odzyskaj pewność siebie, poczuj się komfortowo i atrakcyjnie nawet przy zapalonym świetle. Więcej informacji na temat waginoplastyki znajduje się pod adresem: http://www.skinclinic. pl/ginekologia-estetyczna/nici-ginekologiczne/.