modelowanie

Redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała w jednym. Czy może być coś lepszego?

Wiele kobiet zastanawia się, jak w najszybszy sposób pozbyć się nieestetycznych “boczków” i jednocześnie mieć kształtne, wymodelowane ciało. Czy naprawdę chcemy za dużo? Nie, mamy prawo wyglądać atrakcyjnie i od niedawna mamy też możliwość, aby wprowadzić nasze śmiałe plany w życie. Lipoliza laserowa, czyli SmartLipo to nowoczesny zabieg, który pozwoli kobietom wrócić do dawnej formy i poczuć się znowu pięknymi. Każda z nas na to zasługuje!

Co to jest SmartLipo

SmartLipo to nic innego, jak zabieg polegający na usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej przy użyciu lasera. Nie brzmi to jakoś zaskakująco, ale przecież nie o nazwę, a o efekty chodzi. Wysoką skuteczność kuracji potwierdzają eksperci z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Lipoliza laserowa polega na termoliftingu skóry oraz kształtowaniu wybranej części ciała. Wykorzystuje trzy rodzaje światła, fal o różnej długości. Tłuszcz jest rozbijany w taki sposób, że organizm go wydala. Jednocześnie dba się o to, żeby skóra po utracie zbędnej masy stała się jędrna i elastyczna. Zabieg stosuje się m.in. na: uda, klatkę piersiową, plecy, brzuch, pośladki, talię, łydki, ramiona i kolana. Jak widać, jego zastosowanie jest dosyć bogate. Skóra po zabiegu nie jest obwisła, wręcz przeciwnie, kuracja gwarantuje jej odżywienie, poprawienie ogólnego stanu komórek. Lipoliza laserowa trwa zazwyczaj około godziny, jednak czas zabiegu zależy od tego, jaką część ciała mu się poddaje. SmartLipo ma niewielka inwazyjność, a wykorzystywane światłowody są bardzo cienkie, dlatego stosuje się tylko znieczulenie miejscowe.

Dla kogo jest SmartLipo

Mimo wysokiego bezpieczeństwa, zabieg nie jest przeznaczony dla każdego. Wymagana jest konsultacja z lekarzem. Ktoś, kto chce poddać się zabiegowi, musi być przede wszystkim osobą zdrową. To podstawowy warunek. Lipoliza laserowa stworzona została z myślą o ludziach umiarkowanie otyłych, rzeczywiście potrzebujących pomocy przy zmianie swojego ciała, lecz nie tylko. Mogą z niego skorzystać ci, którzy nie chcą zbyt dużo czasu przeznaczać na rekonwalescencję. Już po 2-3 dniach po lipolizie pacjent może powrócić do codziennej aktywności i nie martwić się o bolesne skutki uboczne.

Efekty

Po zabiegu natychmiast dostrzega się pozytywne zmiany. Efekty zwiększają się z czasem, gdy organizm stopniowo powraca do naturalnego stanu, i są wyjątkowo długotrwałe (kilka lat). Skutki poddania się SmartLipo są imponujące:

  • skóra zyskuje na gładkości, jest jędrna, elastyczna i zdrowa; poprawia się jej ogólna kondycja,
  • wybrany obszar, gdzie występowała tkanka tłuszczowa, zostaje z niej oczyszczony; w dodatku, w tym miejscu nie pojawia się on ponownie,
  • dana część ciała zostaje wymodelowana bez pozostawiania śladów pozabiegowych,
  • wyszczuplenie, częściowa likwidacja otyłości bądź redukcja masy ciała.

Lipoliza laserowa to idealne rozwiązanie dla osób, które czują, że długotrwałe diety oraz męczące ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów. SmartLipo gwarantuje pełną satysfakcję. Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg, to na Twojej twarzy zaraz po nim na pewno pojawi się szeroki uśmiech, zmieścisz się wreszcie w ulubioną bluzkę i zapomnisz, co to znaczy czuć się nieatrakcyjna.