usta1

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – bezpieczny sposób na ponętne wargi

W opinii wszystkich mężczyzn kobiece usta są jednym z najbardziej pociągających elementów urody. Każdy z nich ma słabość do pełnych i okrągłych warg, które przyciągają jak magnez. Nic więc dziwnego, że Panie o wąskich lub niesymetrycznych ustach czują się niekomfortowo i mało seksownie. Medycyna estetyczna zna jednak sposoby, by radzić sobie z takim problemem. Znakomitym rozwiązaniem jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, o które zapytaliśmy specjalistów ze SkinClinic w Warszawie.

Zbawienny kwas hialuronowy

Dzisiejsza medycyna estetyczna stosuje wiele metod, aby skutecznie powiększyć usta. Jedna z nich polega na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, który jest w tej kwestii niezwykle skuteczny i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jest to substancja, która występuje naturalnie w organizmie człowieka, więc nie powoduje żadnych powikłań, a ciało ją w pełni akceptuje. Metoda ta jest zatem bezpieczna i nieinwazyjna.

Ważną zaletą kwasu hialuronowego jest jego wszechstronność. Pomaga bowiem powiększyć usta, ale także je wypełnić, wyrównać (by były symetryczne) i nawilżyć. Oprócz tego wspaniale sprawdza się przy rekonstrukcji ust oraz redukcji pierwszych oznak starzenia w ich okolicach. Dzięki niemu można pozbyć się tzw. zmarszczek palacza oraz wyrównać koloryt ust. Szczegółów na temat kwasu hialuronowego dowiesz się ze strony: http://www.skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/powiekszanie-ust/.

Wszystko o zabiegu

Powiększenie ust przy użyciu kwasu hialuronowego sprawdza się u osób, których usta są zbyt wąskie, małe, zniekształcone, lub utraciły swą sprężystość. Podstawowym etapem zabiegu są wcześniejsze konsultacje ze specjalistą, który rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże dostosować zabieg do Twoich potrzeb. Dzięki temu efekt końcowy będzie zadowalający i naturalny. Mitem jest bowiem pogląd, że po zabiegu usta nabierają sztucznego i przerysowanego wyrazu – doświadczony lekarz nigdy nie dopuści do takiego rezultatu.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca na ustach. Używa się do tego cienkiej igły. Powiększanie przeprowadza się przy znieczuleniu miejscowym, więc ból podczas zabiegu jest zredukowany do minimum. Całość trwa około pół godziny. Specjaliści SkinClinic wskazują, że po zabiegu przez 3-5 dni usta mogą być opuchnięte. U niektórych osób może również wystąpić niewielki siniak, który szybko się zagoi. Należy jednak pamiętać, aby po zabiegu unikać opalania i stosować się do zaleceń lekarza.

Bezpiecznie i skutecznie

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją, więc zabieg z jego użyciem jest bezpieczny i nie powoduje powikłań. Dzięki nieinwazyjnemu charakterowi jest jedną z najchętniej wybieranych metod powiększania ust. Warunkiem podejścia do zabiegu jest dobry stan zdrowia. Jak podkreślają specjaliści ze SkinClinic, powiększania nie można przeprowadzić w trakcie ciąży czy miesiączki. Przeciwwskazaniem będzie również opryszczka i blizny w okolicy ust.

Rezultaty zabiegu są widoczne niemal natychmiast. Wargi są nie tylko powiększone, ale także wyrównane i mocno nawilżone. Nabierają również jednorodnego, różowego koloru, przez co pod każdym względem stają się bardziej ponętne. Oprócz tego zredukowane są zmarszczki, więc cała twarz jest odmłodzona i odświeżona. Efekt powiększenia utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego jest prostym sposobem na poprawę wyglądu warg. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na tą metodę. Bez użycia skalpela można zyskać efekt, który doda Ci pewności siebie i seksapilu. Jeśli zatem zastanawiasz się nad powiększeniem ust, warto rozważyć kwas hialuronowy. Więcej na ten i inne tematy przeczytasz na stronie: http://www.skinclinic.pl/.