5-zabiegow-na-cialo

Nie jesteś zadowolona ze swoich miejsc intymnych? Poznaj MonaLisa Touch i poczuj się komfortowo

Chyba  nie ma kobiety, która nie miałaby żadnych uwag do swojego wyglądu. Zawsze znajdzie się coś, co nam przeszkadza w tym, żeby czuć się wspaniale w swojej skórze. Kompleksy, które bardzo często determinują nasze życie, pojawiają się w jego różnych momentach i nie zawsze jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić sami. W okresie dojrzewania następuje szybki rozwój. Nasz wygląd zmienia się, pojawia się trądzik, rozstępy, a więc defekty ciała, które szpecą naszą twarz i ciało, doprowadzając często do trudności z samoakceptacją. Ważne jest jednak to, że z takimi problemami możemy sobie poradzić za pomocą kosmetyków, tabletek czy zabiegów, które poprawią kondycję naszej skóry. Co jednak zrobić, gdy wstydzimy się wyglądu  naszych miejsc intymnych i nie jesteśmy pewne czy jest  na to jakiś ratunek? Poznaj świetne rozwiązanie! Zabieg MonaLisa Touch, który jest wykonywany w  Klinice Medycyny Estetycznej SkinClinic.

Na czym polega zabieg?

Do zabiegu stosuje się laser frakcyjny CO2. Metoda ta cechuje się zupełną lub niewielką inwazyjnością. Specjalna końcówka wyposażona w skaner, działa na ścianki pochwy, co powoduje, że stają się one bardziej zwarte i elastyczne.

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla kobiet, które:

 • nie są zadowolone ze swojego życia seksualnego
 • przeszły menopauzę
 • urodziły dziecko, przez co doszło do rozluźnienia pochwy
 • cierpią z powodu częstych infekcji
 • borykają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu
 • nie są zadowolone z miejsc intymnych ze względu na proces starzenia czy zmianę wagi ciała.  

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na MonaLisa Touch?

 1. Jest praktycznie bezbolesny.
 2. Nie wymaga dodatkowych  konsultacji (wystarczy rozmowa z lekarzem).
 3. Czas wykonywania zabiegu waha się od 5 do 10 minut.
 4. Od razu po zabiegu można wrócić do normalnego trybu życia.

Satysfakcjonujący efekt końcowy sprawia, że pacjentki odczuwają niesamowitą poprawę komfortu i jakości życia. Potwierdzają, że ich życie seksualne zmieniło się na lepsze, są pewniejsze swojego ciała i zadowolone z tego, że nie musiały korzystać z inwazyjnych metod, które nie zawsze pozwalają na natychmiastowy powrót do codzienności.

Przeciwwskazania:

 • Terapia nowotworowa
 • Ciąża
 • Infekcje w obrębie pochwy

Czy zabieg można wykonać tylko raz?

Specjaliści ze SkinClinic zapewniają, że zazwyczaj wystarczy, gdy wykonamy go raz. Jednak w rasie potrzeby, po konsultacji z lekarzem może zdecydować się na wykonanie zabiegu po raz kolejny.

Zalecenia po zabiegu:

Choć pacjentka może od razu wrócić do zwykłych aktywności, lekarze radzą, żeby unikać jeszcze prze kilka dni wysiłku fizycznego oraz zastosować wstrzemięźliwość seksualną. Ważne jest również powstrzymanie się przed gorącymi kąpielami. Więcej informacji dotyczących MonaLisa Touch znajdziecie na stronie: http://www.skinclinic.pl/ginekologia-estetyczna/obkurczanie-pochwy/.