Naturalnie piękna skóra, dzięki zabiegowi Cosmelan

Podczas, gdy inne kobiety borykają się pierwszymi oznakami starzenia, Ty dalej cieszysz się gładką skóra. Nie możesz pozwolić sobie jednak na wyjście z domu bez makijażu, bowiem sen z powiek spędza Ci nierówny koloryt skóry, plamy i przebarwienia. Przez lata starałaś się z nimi walczyć kremami i maskami, jednak one jedynie na moment zamaskowały problem, ale wcale sobie z nim nie poradziły. Okazuje się, że walka z przebarwieniami nie jest łatwa i bez wizyty u specjalistów w wielu przypadkach się nie obędzie. Zabieg Cosmelan, wykonany pod okiem wyspecjalizowanej kadry lekarskiej, pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o nierównym kolorze skóry i wreszcie wyjść z domu bez makijażu!

Plamy, przebarwienia, ślady – pozbądź się ich raz na zawsze

Przebarwienia, plamy, nierówny koloryt skóry – wszystkie te przypadłości łączy nie tylko fakt, że znacznie szpecą skórę i pozbawiają pewności siebie, ale także to, iż ich głównym powodem jest nadmierne wydzielanie melaniny, w obszarze dotkniętym problemem. Niezależnie czy są skutkiem nadmiernego eksponowana skóry na słońce, występowania trądziku w przeszłości czy upływającego czasu można z nimi walczyć. Jak? Wybierając zabieg Cosmelan. Opiera się on na zasadzie peelingu lekarskiego o właściwościach złuszczających wierzchnie warstwy naskórka, a więc te dotknięte problemem. Polega ona na traktowaniu skóry kompozycja składników, których zadaniem jest zablokowanie enzymu, biorącego udział w procesie wytwarzania melaniny. Jednocześnie pozwala na wyrównanie kolorytu, bowiem mniej melaniny, to mniej barwnika odpowiedzialnego za powstawanie plam i przebarwień.

Zabieg inny niż wszystkie

Zabieg Cosmelan pozwala na usuwanie przebarwień z twarzy, ale nie ma żadnych przeciwwskazań do działania nim na innych partiach ciała. Trwa zazwyczaj od 2 do 4 godzin – to optymalny czas, podczas którego lekarz jest w stanie profesjonalnie przeprowadzić zabieg i zapewnić jak najlepsze efekty kuracji. Co ważne nie kończy się ona wraz z wizytą w klinice medycyny estetycznej – rozjaśnianie plam to żmudny i trudny proces, wymagający cierpliwości i czasu. Minimalny czas, podczas którego należy szczególnie dbać o skórę to 3 tygodnie. Delikatna poprawę pacjent zauważa zaraz po zabiegu, jednak stopniowe rozjaśnianie skóry widoczne jest po ok 7-10 dniach. Typ karnacji ma duży wpływ na to, jak szybko będą widoczne rezultaty – im jaśniejszy odcień skóry, tym dłużej trzeba czekać na efekty zabiegu. Jedyne o czym podczas kolejnych trzech tygodni po zabiegu musi pamiętać pacjent, to stosowanie kremu o działaniu łagodzącym oraz specjalnego preparatu punktowo, na miejsca gdzie występują przebarwienia. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Clinic: http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/przebarwienia-skorne/cosmelan/.

Dodatkowe zalety zabiegu Cosmelan

Zabieg nie wymaga szczególnego traktowania skóry, a więc przeciwwskazaniami do jego wykonania są jedynie nadmierne opalanie, ciąża, kamienie piersią, opryszczka i bliznowce. Należy pamiętać, że skuteczność zabiegu zależy w dużej mierze od samego pacjenta i tego, jak w domu będzie stosował się do zaleceń lekarskich, a więc stosowania kremu i żelu. Zabieg Cosmelan jest nie tylko dobrym zabiegiem dla osób borykających się z nierównym kolorytem skóry, ale także doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które widzą u siebie dodatkowo pierwsze oznaki starzenia. Podczas zabiegu, a dokładnie ingerencji w wierzchnie warstwy skóry, następuje spłycenie zmarszczek drobnych np. tych wokół ust czy nosa. Preparat aplikowany na skórę ma także działanie antyłojotokowe – regulacja wydzielania sebum widoczna jest od razu po zabiegu i poprawia się z każdym kolejnym dniem kuracji.

Jeśli Twoim marzeniem jest gładka, pozbawiona niedoskonałości skóra, odwiedź Klinikę Medycyny Estetycznej Skin Clinic: http://skinclinic.pl/, by odzyskać młody i promienny wygląd!