facet

Medycyna estetyczna nie tylko dla kobiet!

Zabiegi upiększające w klinikach medycyny estetycznej to nie tylko usługi przeznaczone dla kobiet. Salony oferują pełen wachlarz zabiegów przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn – w jaki sposób o urodę i higienę mogą zadbać panowie? Jakie rezultaty przynoszą poszczególne zabiegi?

Kosmetyka twarzy i ciała

Dobry wygląd i samopoczucie mężczyzny to naturalna potrzeba każdego mężczyzny. Aby to osiągnąć warto zdecydować się na zabiegi upiększające; w ofercie kliniki medycyny estetycznej Skinclinic możemy znaleźć wachlarz usług przeznaczonych specjalnie dla panów. Podstawą jest z pewnością głębokie i profesjonalne oczyszczanie twarzy, dzięki któremu złuszczymy martwy naskórek, brud, łój i bakterie. Do zabiegów wykorzystywany jest kwas migdałowy – idealny dla problematycznej cery, o właściwościach regenerujących i łagodzących. Ma także działanie rozjaśniające, napinające, wygładzające i nawilżające. Klinika oferuje także szereg zabiegów wykorzystujących nowoczesne technologie.

Medycyna estetyczna

Coraz częściej mężczyźni decydują się na zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Botox stosowany jest jako sposób na likwidację zmarszczek mimicznych, wygładzenie twarzy, odmłodzenie. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości preparatu pod skórę, w wybrane mięśnie twarzy. Botox przydatny jest także przy dolegliwościach związanych z nadpotliwością – ze względu na wysoką skuteczność i satysfakcjonujące rezultaty jest chętnie stosowaną metodą na tego typu dolegliwości. Kolejnym zabiegiem polecanym dla mężczyzn może być mezoterapia; w trosce o kondycję naszych włosów polecana jest właśnie mezoterapia skóry głowy – zabieg polegający na ostrzyknięciu skóry głowy substancją skomponowaną indywidualnie dla pacjenta. Koktajl składa się z mieszanki roztworów o właściwościach odżywczych – m.in. witamin, minerałów, aminokwasów, kwasów nukleinowych i koenzymów. Mezoterapia skóry głowy jest pomocną metodą nie tylko przy walce z łupieżem i łojotokiem, ale także wypadaniem włosów i łysieniem. Warto także rozważyć zabieg z osoczem bogatopłytkowym – ta coraz bardziej popularna metoda z zakresu medycyny estetycznej stymuluje procesy regenerujące i odbudowujące. Zastosowanie zabiegu na skórę głowy przynosi rezultaty odżywionych, zdrowszych i mocniejszych włosów.

Modelowanie ciała

W klinice Skinclinic możemy wybierać w bogatej ofercie zabiegów modelujących – mają one właściwości odchudzające, odżywiające i poprawiające kondycję skóry, a także zdrowotne. Zabieg ICCONE to idealne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn walczących z problemami takimi jak otyłość, bóle stawów i mięśni, luźna skóra. Zabiegi tego typu nie wywołują żadnych skutków ubocznych a ich przebieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Przy walce z samą otyłością klinika dysponuje zabiegami zarówno wspomagającymi jak i usuwającymi tkankę tłuszczową. Zminimalizowane ryzyko ingerencji i brak potrzeby hospitalizacji i rekonwalescencji to niekwestionowane zalety tego typu zabiegów.

Więcej o ofercie zabiegów dla mężczyzn w klinice Skinclinic znajdziesz na stronie: www.skinclinic.pl.