wymodeluj-swoje-cialo

Marzysz o zgrabnej sylwetce? Poznaj sposoby na skuteczne odchudzanie!

Nowy Rok jest znakomitą okazją, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy i wymodelować sylwetkę. 1 stycznia jednak już dawno minął, a wiosna coraz bliżej, więc pierwsze efekty powinny się już pojawić. A Ty dalej walczysz z boczkami lub otłuszczonymi partiami ciała, chociaż na siłowni wyciskasz ostatnie poty, a surowa dieta zaczyna być coraz bardziej męcząca? Nie martw się! Medycyna estetyczna pomoże Ci dojść do wymarzonych efektów – szybko, trwale i skutecznie!

Usuwanie nadmiaru tłuszczu

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się nadmiaru tłuszczu jest liposukcja czyli redukcja tkanki tłuszczowej. Narzędziem do nowoczesnej liposukcji jest Body Jet. To technologia opierająca się na wypłukaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych fragmentów ciała. Metoda z użyciem Body Jet polega na wprowadzeniu do ciała specjalnego roztworu, który rozbija komórki tłuszczowe. Te są następnie naturalnie usuwane z organizmu podczas procesu metabolicznego. W ten sposób pozbędziesz się nadmiaru kilogramów z brzucha, nóg czy ud. Specjaliści ze SkinClinic w Warszawie wskazują, że zabieg ten jest nie tylko bezpieczniejszy od tradycyjnych metod, ale także skuteczniejszy, bowiem efekty są wyraźniejsze i długotrwałe.

Innym rozwiązaniem w walce z miejscową otyłością jest LipoShock, który sprawdza się także w redukcji cellulitu, ujędrnia skórę i oczyszcza organizm. Metoda ta opiera się na połączeniu fal dźwiękowych i raf ultradźwiękowych. Urządzenie emitujące ShockWave i UltraWave przesyła je do wybranych partii ciała i tym samym rozbija strukturę tkanki tłuszczowej. Zjawiskowe efekty uzyskasz po kilku seriach zabiegów (6-10) powtarzanych co 5-7 dni.

Ujędrnianie i modelowanie ciała

Głęboki lifting skóry to kolejny sposób na piękną sylwetkę. Lekarze ze SkinClinic polecają w tym przypadku metodę Smartlipo czyli lipozę laserową. Polega ona na oddziaływaniu laserem na wybrane partie ciała i tym samym usunięciu tkanki tłuszczowej z organizmu. W efekcie ciało jest wyszczuplone, a skóra napięta i ujędrniona. Nie ma więc obaw, że po stracie zbędnych kilogramów pozostaną nieładne fałdki. Smartlipo poleca się szczególnie osobom chcącym wyszczuplić te części ciała, z którymi nie można sobie poradzić w inny sposób.

Rewolucyjną i wszechstronną metodą jest zabieg Icoone, który dzięki kilkudziesięciu programom pozwala rozwiązać problemy z niedoskonałościami skóry, cellulitem i zbędnymi kilogramami. Działanie Icoone opiera się na urządzeniu, które intensywnie oddziałuje na wybrany fragment ciała. W ten sposób można ujędrnić skórę, wykonać lifting czy masaż drenujący. Dzięki jednej technologii pozbędziesz się nie tylko boczków, ale także blizn o różnym pochodzeniu. Lekarze ze SkinClinic potwierdzają, że efekty, które można uzyskać dzięki Icoone, są naprawdę zdumiewające.

Przełomowa liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa jest unikalnym rozwiązaniem, aby zapomnieć o nadmiarze tłuszczu. Opiera się na działaniu energii ultradźwiękowej, która dociera bezpośrednio do tkanek tłuszczowych i oddziałuje tylko i wyłącznie na nie. Dzięki temu pozostałe komórki pozostają nienaruszone. Vaser Lipo, bo tak się nazywa ta metoda, rozbija tłuszcz, przez co łatwiej jest go usunąć z organizmu. Specjaliści SkinClinic zaznaczają, że innowacyjność technologii tkwi w możliwości modelowania tkanki tłuszczowej. Pozwala to na precyzyjne wymodelowanie ciała.

Vaser Lipo można z powodzeniem stosować również w tych miejscach, w których nie zaleca się zwykłej liposukcji. Mowa tu o piersiach, szyi czy twarzy. W ten sposób wyrzeźbisz każdy element swojego ciała. Ważnymi cechami zabiegu jest bezpieczeństwo i duży komfort, ponieważ przeprowadza się go tylko przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu do pełni sprawności wrócisz już po kilkudziesięciu godzinach od zabiegu. Lekarze ze SkinClinic polecają stosowanie specjalnego ubrania uciskowego dla uzyskania lepszych rezultatów. Dodatkowo uformuje sylwetkę i utrzyma jej odpowiedni kształt.

Wszystkiego o modelowaniu ciała dowiesz się ze strony: http://www.skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/modelowanie-ciala/.