vaserlipo

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo – rewolucja w modelowaniu ciała

Smukłe, jędrne ciało to marzenie wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest ono symbolem atrakcyjności i stanowi naszą najlepszą wizytówkę. Niestety dążenie do idealnej sylwetki obfituje w wiele trudności oraz rozczarowań. Czasami, pomimo przestrzeganej diety i uprawiania aktywności fizycznej, niektóre miejsca ciała wciąż okazują się oporne na wyszczuplanie. Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo udowadnia, że pozbycie się niechcianych fałdek i wymodelowanie ciała jest nie tylko możliwe, ale odbywa się również w sposób bezbolesny i małym nakładem czasu. Już jeden zabieg daje wyraźne i długotrwałe rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?

Według opinii specjalistów z kliniki SkinClinic w Warszawie, gdzie przeprowadzany jest zabieg Vaser Lipo, liposukcja ultradźwiękowa to nadzieja w walce z lokalnym nagromadzeniem tłuszczu. Sekret jej działania tkwi w energii ultradźwięków, które, docierając precyzyjnie do komórek tłuszczowych, poddają je emulsyfikacji. Przekształcony w płynną emulsję tłuszcz, może zostać następnie w łatwiejszy sposób odessany. Dzięki usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej, wybrana partia ciała ulega wyszczupleniu i wymodelowaniu, a jej skóra – ujędrnieniu.

Jak wygląda zabieg Vaser Lipo?

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej z wykorzystaniem urządzenia Vaser Lipo to nieinwazyjna procedura przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, która w zależności od obszaru ciała trwa 2-5 godzin. Jest ona również bezpieczna dla zdrowia pacjenta, ponieważ fale ultradźwiękowe nie ingerują w okoliczne nerwy, naczynia krwionośne czy tkankę łączną. Zabieg może być uzupełniony o wypełnianie pośladków, biustu lub policzków z użyciem odessanego tłuszczu. Dużą popularnością, zwłaszcza wśród mężczyzn, cieszy się również lipomioplastyka, czyli technika uwypuklenia mięśni (np. prostych brzucha) poprzez modelowanie tkanki tłuszczowej. Pozwala ona stworzyć efekt wyrzeźbionej, atletycznej sylwetki. Jak widać liposukcja ultradźwiękowa stwarza rozległe możliwości w zakresie modelowania ciała. Szczegółowy przebieg zabiegu Vaser Lipo uzależniony jest od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Efekty liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo

Bezpośrednio po zabiegu Vaser Lipo skóra może być opuchnięta, jednak dolegliwości te wkrótce samoczynnie ustępują. Okres rekonwalescencji wynosi przeważnie kilka tygodni. W tym czasie następuje głęboka przebudowa skóry. Stopniowo odzyskuje ona swą gładkość i właściwe napięcie, a efekty liposukcji ultradźwiękowej stają się widoczne.

Dzięki Vaser Lipo możliwa jest wyraźna redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, ud, bioder, pleców lub podbródka, a także wyrzeźbienie sylwetki. Rezultaty te utrzymują się nawet kilka lat, jednak warunkiem ich trwałości jest przestrzeganie zasad zdrowego i aktywnego trybu życia.

Komu polecana jest liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo?

Zabiegowi z powodzeniem mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Vaser Lipo przyniesie najlepsze efekty w przypadku osób zmagających się z niewielką nadwagą lub miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, np. pod postacią oponki na brzuchu, boczków czy podwójnego podbródka, a zwłaszcza tych, które regularnie ćwiczą i dążą do uzyskania wysportowanej sylwetki. Odessanie tłuszczu z problematycznych partii ciała pozwoli uzyskać spektakularne rezultaty i wyeksponować ukryte dotąd mięśnie. Liposukcja ultradźwiękowa nie jest jednak zalecana osobom o bardzo dużych depozytach tłuszczowych, jak i tym zmagającym się z wybranymi chorobami (np. serca, nerek czy wątroby) oraz kobietom w ciąży.

Szczegółowe informacje dotyczące liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo oraz przykładowe ceny zabiegu znajdziesz na stronie internetowej www.skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/vaser-lipo/.