depilacja

Idealnie wydepilowane nogi z laserem Vectus

Depilacja nóg zajmuje bardzo dużo czasu i często jest nieefektywna. Włoski odrastają już następnego dnia, a Ty musisz się martwić, co z tym zrobić i nie możesz w pełni cieszyć się piękną pogodą. Już teraz warto zapewnić sobie komfort na długi czas. Dzięki depilacji nóg laserem Vectus osiągniesz wreszcie upragniony cel. Owłosienie zniknie bez śladu. Będziesz mogła wyrzucić do kosza niepotrzebne maszynki do golenia i depilatory.

Dlaczego Vectus?

O depilacji powiedziano już wiele i wciąż wymyśla się nowe sposoby, aby zwiększyć jej skuteczność. Długotrwałość zależy od stosowanej metody. W pewnym momencie zaczyna się szukać czegoś, co rzeczywiście przyniesie zadowalające rezultaty. Z myślą o takich poszukiwaczach, stworzono laser Vectus, którego innowacyjność wniosła nieocenioną wartość do wieloletniego sporu na temat depilacji. Tego wyjątkowego wynalazku używa się do usuwania owłosienia z wielu partii ciała: z twarzy, pleców czy przedramion. Parametry lasera, w tym moc i intensywność emisji światła, dostosowane są precyzyjnie do każdego pacjenta. Zapewnia się w pełni profesjonalne podejście, przez co cały zabieg jest całkowicie bezpieczny dla każdego.

Rodzaj skóry i kolor owłosienia nie grają roli. Nowoczesny laser diodowy wykorzystuje aż trzy różne technologie, które sprawiają, że efekt jest imponujący: Skintel odpowiada za odczyt poziomu melaniny w skórze, Photo RecyclingSM ponownie wykorzystuje odbijające się od skóry światło, a Advanced Contact CoolingSM chłodzi skórę i eliminuje dyskomfort. Zabieg jest łatwy i szybki (kilkuminutowy), a co najważniejsze, bezbolesny. Specjalna technologia odpowiednio dostosowuje energię po to, żeby w trakcie zbiegu ciepło było minimalnie odczuwalne. Zaleca się wykonanie 3-4 laserowych depilacji w odstępach 4-10 tygodni dla zapewnienia pełnej skuteczności.

Przeciwwskazania

Na zabieg nie powinny decydować się kobiety:

 • w ciąży i w okresie karmienia piersią,
 • ze świeżą opalenizną,
 • z nowotworami,
 • chorujące na cukrzycę,
 • mające rozrusznik serca,
 • skłonne do częstych infekcji skórnych,
 • po zabiegach chirurgicznych i innych operacjach,
 • cierpiące na epilepsję,
 • ze skłonnościami do bliznowacenia ran,
 • przyjmujące specjalistyczne leki, ale też antydepresanty i antybiotyki oraz korzystające z ziół foto-uczulających,
 • mające problem z krzepliwością krwi,
 • będące w trakcie terapii retinoidami,
 • cierpiące na łuszczycę bądź bielactwo.

Efekty

Po zabiegu laserem Vectus włoski odpadają wraz z cebulkami (cały proces może zająć do kilku tygodni), po czym nogi pozostają jedwabiście gładkie na zawsze. Wysoką efektywność tej kuracji potwierdza wielu ekspertów, m.in. specjaliści z warszawskiej kliniki medycyny estetycznej i ośrodku SPA, SkinClinic. W dzisiejszych czasach, trwałe pozbycie się owłosienia stało się wreszcie możliwe dzięki ciężkiej pracy naukowców, licznym eksperymentom oraz wieloletnim badaniom, które konsekwentnie prowadzono pod tym kątem.

Problem z depilacją nóg przestanie spędzać Ci sen z powiek. Nigdy więcej codziennego golenia. Kilka zabiegów niezastąpionym laserem Vectus ostatecznie pozbawi Cię niechcianego owłosienia dokładnie tak, jak tego pragniesz. Wszystko po to, abyś mogła w pełni cieszyć się piękną i gładka skórą na stałe, a przy okazji zaoszczędzić mnóstwo czasu na czynnościach, które nie przynoszą żadnych korzyści.