1 (4)

Chcesz zrobić prezent swojemu ciału? Wybierz się na masaż!

Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. Musimy radzić sobie z nowymi wyzwaniami, rozwijającą się technologią oraz problemami natury cywilizacyjnej. Tempo życia, jakie prowadzimy sprawia, że bardzo często zaniedbujemy siebie. Rezygnacja z wypoczynku i relaksu nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zaniedbania, które dokonujemy na własnym organizmie i tak w końcu się na nas odbiją. Zatem warto już dziś zatroszczyć się o lepszą jakość tego, w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień. Zacznijmy od bardzo przyjemnego sposobu na uwolnienie się od napięć i stresu. Masaż –  to cudowna chwila relaksu, przeznaczona tylko dla Ciebie.

Od czego się zaczęło?

Masaż był wykorzystywany już w starożytności. W Indiach i Chinach posługiwano się nim głównie w calach leczniczych. Dziś możemy skorzystać z całego pakietu masaży – od ujędrniającego z użyciem alg morskich, przez masaż stref relaksacyjnych (który możemy wykonać sami), po masaże specjalnie dedykowane osobom, które wykonują ciężką pracę fizyczną. Warto skorzystać z masaży, które proponuje SkinClinic, renomowana Klinika Medycyny Estetycznej.

Dlaczego wybrać właśnie SkinClinic?

  1. Masaże wykonywane są przez profesjonalistów, którym zależy na tym, żeby pacjenci podczas masażu czuli się bezpiecznie i komfortowo.
  2. Klinika korzysta tylko z wyspecjalizowanych, naturalnych kosmetyków najlepszych marek.
  3. SkinClinic to miejsce, gdzie w szczególności zwraca się uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta, dlatego specjaliści dbają nie tylko o same zabiegi, ale także o atmosferę, w której się one odbywają.

Jakie masaże proponuje nam SkinClinic?

Każdy może wybrać coś dla siebie. W ofercie kliniki znajdziemy m.in:

  • Masaż antycellulitowy, w którym stosuje się techniki wykorzystywane w zabiegach mających wysmuklić i wymodelować sylwetkę. Rezultat? Poprawione krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych + ujędrnienie skóry i przyśpieszenie jej regeneracji. Odpowiednio zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny spowodują, że będziemy mogły cieszyć się wspaniałymi rezultatami.
  • Masaż bańką chińską – niezwykle relaksujący, rozluźniający i przyjemny…

Kierowany jest do osób, które są zestresowane i dużo czasu spędzają przed biurkiem. Poprawienie elastyczności skóry, redukcja cellulitu, to tylko niektóre efekty, na które możemy liczyć.

Przeciwskazania:

  • ciąża
  • menstruacja
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • skłonność do wylewów podskórnych

Wykluczają one masaż brzucha, jednak na innych partiach ciała, masaż może być przeprowadzony.

  • Jeżeli chcesz mieć aksamitnie gładkie ciało, wybierz masaż o nazwie: Satynowe ciało, który wspaniale nawilży Twoją skórę przy pomocy delikatnego mleczka. Wspaniały sposób na pobudzenie zmysłów i relaks!

Ceny masaży wahają się od 100 do 300 złotych, dlatego warto od czasu do czasu pozwolić sobie na profesjonalną pielęgnację ciała. Pozwoli to nam odpocząć, nabrać dystansu do codziennych problemów i obowiązków, uwolnić ciało od napięć. Ponadto masaż poprawia samopoczucie wspaniale działając na psychikę. Więcej informacji o masażach, znajdziesz na stronie: www.skinclinic.pl/zabiegi-na-cialo/masaz-antycellulitowy/