shutterstock_119680303

Cera bez zmarszczek dzięki innowacyjnej metodzie Adivive

Zmarszczki, bruzdy, opadnięty owal twarzy to wszystko może z czasem wpędzić w kompleksy każdą kobietę – zwłaszcza taką, która dba o siebie, prowadzi aktywny styl życia, ale upływ czasu niemiłosiernie odznacza się na twarzy. Przestają pomagać kremy i maseczki, bo ich skład zwyczajnie nie ma tak dużej siły działania jak zabiegi medycyny estetycznej. Adivive to zabieg, który łączy w sobie naturalność i innowacyjność. Wwykorzystuje komórki macierzyste pacjenta i to dzięki nim przywraca młody, piękny, naturalny wygląd.

Adivive – zabieg dla każdej kobiety!

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Adivive? Dla niemal każdej kobiety, której marzeniem jest wypełnienie zmarszczek. Z czasem na każdej twarzy widać bruzdy i pajączki, które są naturalnym zjawiskiem, będącym następstwem zmniejszonej produkcji kolagenu pod skórą. Wówczas pojawiają się nie tylko drobne zmarszczki wokół oczu i ust, ale większe jak te na czole czy bruzdy nosowo-wargowe. Zmniejszona produkcja kolagenu ma także wpływ na elastyczność skóry twarzy i jej owal, który z czasem zaczyna opadać i zanikać. Przyczyna może być także mniejsza ilość tkanki tłuszczowej pod skórą, co widoczne jest zwłaszcza na policzkach – kiedyś podkreślone i wypukłe podczas uśmiechu, z biegiem czasu stają się zapadnięte i dodają lat. Na szczęście ze wszystkimi niechciany następstwami starzenia bez problemu poradzi sobie zabieg Adivive, który sprawi, że wolumetria twarzy nawet 50, 60 czy 70-letniej kobiety znów będzie się prezentowała jak na zdjęciach sprzed lat, o czym można się przekonać wchodząc na stronę http://skinclinic.pl/zabiegi-na-twarz/odmladzanie-skory-zabiegi-na-twarz/adivive-lipofilling/.

Co jest podstawą zabiegu Adivive?

Co jest najkorzystniejsze dla naszego ciała? To najlepiej wie sam organizm. Właśnie z tej wiedzy postanowili skorzystać specjaliści, tworząc zabieg Adivive. Dlaczego? Bo wykorzystuje on komórki macierzyste pacjenta, które mają stymulować organizm do walki z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Sam zabieg polega na pobraniu materiału tłuszczowego z jednych obszarów ciała i wstrzyknięciu go w inny. Autotransplantacja komórek macierzystych odbywa się przy pomocy strzykawki – lekarz pobiera materiał zazwyczaj z okolic ud, kolan, brzucha bądź pośladków, a więc tych, gdzie tkanka tłuszczowa najczęściej występuje w nadmiarze. Pobrany materiał następnie poddawany jest separacji, podczas której oddzielany jest jedynie najmłodszy, najbardziej wartościowy tłuszcz, który organizm najlepiej zaadaptuje. Lipotransfer jest wcześniej omówiony z pacjentem, a wstrzykiwanie komórek tłuszczowych odbywa się w dokładnie te miejsca, które zostaną wspólnie uznane za newralgiczne i wymagające szczególnej uwagi.

Kilka kroków do młodszego wyglądu!

Lipofilling jest zabiegiem wymagającym ogromnej pracy i skupienia lekarza, dlatego trwa ponad godzinę. Co najważniejsze, jego efekty widoczne są niemal od razu, po ostatnim ukłuciu skóry. Na końcowe rezultaty pacjent musi poczekać około 3 miesięcy, bo w tym czasie wypełnienie zaczyna współgrać z komórkami już występującymi pod skórą. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu w kilku seriach, bo aby zobaczyć w pełni zadowalające efekty, wystarczy zaledwie jeden zabieg.

Jeśli marzysz młodszym wyglądzie i gładkiej skórze – odwiedź stronę internetową http://skinclinic.pl i sprawdź jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą zabieg Adivive!