liposukcja

Body Jet- sposób na smukłą sylwetkę bez odchudzania

Body Jet to innowacyjny sposób na schudnięcie bez męczących diet i wyrzeczeń. Metoda ta sprawdzi się idealnie dla osób, które są gotowe na szybką i bezpieczną zmianę swojego ciała. Body Jet jest jednym ze sposobów wykonywania liposukcji. Zabieg ten ma na celu modelowanie sylwetki i wysmuklenie ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej.

Procedurę wyróżnia to, że tkankę, której chcieliśmy pozbyć się z jednego miejsca naszego ciała, jak brzuch, boczki czy uda, możemy przeszczepić w inne, takie gdzie jest nam ona bardziej potrzebna. Daje to możliwość bezpiecznego powiększenia takich partii ciała jak piersi czy pośladki, a nawet wypełnienia ust. Tkanka tłuszczowa może też przydać się do wygładzenia zmarszczek. W ten sposób możemy w krótkim czasie osiągnąć wymarzony wygląd. Jest to też doskonały sposób na wypełnienie ubytków w ciele powstałych na przykład w konsekwencji wypadku. Może być więc traktowany jako zabieg nie tylko poprawiający wygląd, lecz także poczucie własnej wartości i samoocenę. Jednym z miejsc wykonującym ten innowacyjny zabieg jest klinika SkinClinic w Warszawie.

Na czym polega zabieg Body Jet?

To co wyróżnia tę metodę liposukcji to użycie do usuwania tłuszczu strumienia wodnego. System ten uznawany jest za najlepszy z dostępnych metod usuwania tłuszczu. Za wyjątkową jakość zabiegu odpowiada stosowanie technologii WAL, czyli wprowadzanie pod skórę wodnego roztworu, który ma za zadanie dostać się do skupisk tłuszczu i je rozbić. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje odessana z organizmu przez wprowadzone rurki. Zabieg jest mniej inwazyjny niż inne sposoby na usuwanie tkanki tłuszczowej oraz jest dla pacjenta bezbolesny dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia. W zależności od potrzeb, można w czasie jednego zabiegu poprawić wygląd aż trzech partii swojego ciała. Reimplementacja tłuszczu w inne miejsce, które potrzebujemy uwydatnić jest też wyjątkowo bezpieczna. Nie wprowadzamy wtedy do ciała żadnej sztucznej substancji i zmieniamy swój wygląd tylko za pomocą manipulacji własną tkanką tłuszczową. Gwarantuje to też trwałość oraz delikatność zabiegu, a kontrola nad ilością usuwanej oraz ponownie wszczepianej tkanki daje pewność, że nie zostanie zachwiana gospodarka hormonalna organizmu.

Korzyści zabiegu Body Jet:

 • odessanie tłuszczu z problematycznych części ciała,
 • możliwość reimplementacji własnej tkanki tłuszczowej w inne miejsca,
 • możliwość bezpiecznego powiększenia piersi, pośladków, wygładzenia zmarszczek, uwydatnienia podbródka, wypełnienia ust,
 • jest sposobem na powrót do swojego wyglądu np. po wypadku,
 • zabieg jest bezbolesny,
 • możliwość zmiany kilku partii na raz w trakcie jednego zabiegu,
 • jest to sposób na uzyskanie wymarzonej sylwetki,
 • może przyczynić się do podniesienia samooceny,
 • jest to szybki sposób na schudnięcie,
 • zabieg jest wyjątkowo nieinwazyjny więc też bezpieczny,
 • brak wprowadzania do ciała sztucznych substancji.

Body Jet przeciwwskazania:

Pomimo nieinwazyjności zabiegu należy pamiętać o przeciwwskazaniach. Są nimi między innymi choroby, takie jak cukrzyca, epilepsja, opryszczka, choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, choroby oraz zmiany na skórze, przyjmowanie niektórych leków, przyjmowanie antybiotyków, zły stan zdrowia. Zabieg nie jest też rekomendowany osobom, które mają wszczepione implanty oraz kobietom w trakcie miesiączki.

Więcej o zabiegu Body Jet, znaleźć można na: liposukcja brzucha.