odmlodzenie

Skuteczne odmładzanie nićmi liftingującymi ciało

Z wiekiem nasze ciało wiotczeje, mimowolnie ulega procesowi starzenia. Zapewne wiele kobiet zadaje sobie pytanie: co zrobić, aby zachować piękną i elastyczną skórę jak najdłużej, nie narażając się dodatkowo na ryzyko powikłań po skomplikowanych operacjach plastycznych… Otóż istnieje skuteczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mimo upływu lat, pragną cieszyć się jędrnym biustem i udami oraz elastyczną skórą twarzy i brzucha. Innowacyjny zabieg z użyciem nici liftingujących zapewnia satysfakcjonujące efekty w bezinwazyjny sposób.

Czym są nici liftingujące?

Nici liftingujące to niesamowity, przełomowy wynalazek. Są one syntetycznymi monofilamentowymi włóknami jednowiązkowymi, które mają gładką powierzchnię. Ich rola to lifting; wzmacniają skórę, dbają o jej sprężystość. Pobudzają wydzielanie kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego. Stymulują syntezę fibroblastów oraz angiogonezę. Skutkuje to zmniejszeniem widoczności zmarszczek i ogólną poprawą stanu skóry; nici nadają jej gładkość. Zmniejszają również pory. Obwisłe do tej pory tkanki skóry zyskują na elastyczności i ulegają znacznemu wzmocnieniu. Po roku od zabiegu rozpuszczają się one w organizmie, więc są całkowicie bezpieczne dla pacjenta, co jednomyślnie podkreślają specjaliści z warszawskiej kliniki medycyny kosmetycznej SkinClinic. Nici wprowadzane są do skóry przez wcześniejsze nakłucia, ale nie jest to bolesne. Odczucie podobne jest do tego, które towarzyszy akupunkturze, przy czym nie występuje żadne krwawienie ani obrzęk. Nici nie wywołują alergii oraz nie stwierdzono, by wywoływały skutki uboczne lub komplikacje. Zabiegowi można się poddawać przez cały rok, nie ma przeciwwskazań co do pory czy poziomu nasłonecznienia. Cały zabieg jest łatwy do przeprowadzenia i trwa około godziny.

Wskazania

Zabieg nićmi liftingującymi ma bardzo wiele zastosowań także w medycynie, przykładowo: w okulistyce, ginekologii i chirurgii. Natomiast w kosmetyce polecany jest szczególnie do:

  • liftingu twarzy,
  • modelowania wybranej partii ciała (piersi, ramiona, brzuch, nogi, uda),
  • usuwania fałd skóry na policzkach oraz podbródku,
  • uniesienia biustu,
  • skorygowania problemu opadających powiek i przy asymetrii łuków brwiowych,
  • zlikwidowania fałd tłuszczu, rozstępów,
  • ogólnego poprawienia elastyczności oraz sprężystości skóry,
    dodatkowo po zabiegu liposukcji.

Przeciwwskazania

Zabiegu nie należy przeprowadzać w okresie ciąży i laktacji, przy stosowaniu leków przeciwzakrzepowych oraz przeciwzapalnych, jak również w momencie występowania jakichkolwiek zapaleń skórnych, ran i nowotworów. Nie powinny mu się poddawać osoby, u których występują blizny przerostowe.

Efekty

Użycie nici liftingujących ciało niesie za sobą wiele korzyści. Zabieg ma niezwykle wysoką skuteczność, daje natychmiastowe wyniki, które utrzymują się przez długi czas. W dodatku nie pozostawia żadnych śladów czy nacięć. Co więcej, procedurę można powtarzać wielokrotnie, w zależności od indywidualnych potrzeb.

W dzisiejszych czasach, problem niedoskonałości naszego ciała przestaje być nierozwiązywalny. Nowoczesna technologia zapewnia efektywne odmłodzenie skóry i poprawienie jej stanu tak, że staje się ona elastyczna i jędrna. Nici liftingujące sprawiają, że ubywa nam lat i przybywa dobrego samopoczucia. Każda kobieta pragnie być piękna, wreszcie może wziąć we własne ręce swoją urodę i nadać swojemu ciału wymarzony kształt.